Lépj be

hozzánk

Amit kínálunk

Munkavégzés
kihívást jelentő feladatok
széleskörű tanulási lehetőségek
továbbfejlődési lehetőség
Környezet
kellemes munkahelyi klíma
rugalmas munkaidő
könnyen megközelíthető irodaház
Megbecsülés
tisztességes bérezés
13. havi fizetés
prémium kiemelkedő teljesítmény esetén

Nyitott Poziciók

Junior Java fejlesztő

Feladataid:

  • Web alapú megoldások fejlesztése és karbantartása
  • Felelősségvállalás a szoftver megvalósításáért és minőségéért
  • Részvétel agilis szoftverfejlesztői csapatmunkában
  • Együttműködés, napi kommunikáció az osztrák anyacég munkatársaival

 Jelentkezz, ha rendelkezel

  • Java 8, HTML, Javascript/Angular JS alapismeretekkel,
  • német nyelvismerettel,
  • magabiztos fellépéssel, jó szociális képességekkel,
  • önálló, strukturált gondolkodásmóddal!
  • Előnyt jelent Angular 7, JavaEE 7, CSS, SQL ismerete.

Amit kínálunk:

Az átfogó betanulási folyamat biztosítása mellett kihívásokkal teli és érdekes tevékenységet számos fejlődési lehetőséggel. Szakmailag magasan képzett, jelentős IT tapasztalattal rendelkező munkatársakat, befogadó munkahelyi légkört.

Légy tagja egy sikeres és jó hangulatú csapatnak, ahol belvárosi iroda, jó munkakörülmények,  modern munkakörnyezet, nyugodt, szakmai légkör vár.

Java fejlesztő

programming-1896158_1920

Feladataid

  • Felelősségvállalás a szoftver megvalósításáért és minőségéért (JUnit, SonarQube)

Az átfogó betanulási folyamat biztosítása mellett kihívásokkal teli és érdekes tevékenységet kínálunk, számos fejlődési lehetőséggel. Kellemes munkakörnyezetet, rugalmas munkaidőt, esetenként otthoni munkavégzési lehetőséget biztosítunk. Mindezt versenyképes bérezéssel, munkahelyi juttatásokkal.

Weboldalunk: www.urss.hu

linekdIn: https://www.linkedin.com/company/18235169/

xing: https://www.xing.com/xbp/pages/uniqa-raiffeisen-software-service-kft

Amivel rendelkezel

  • befejezett műszaki/IT végzettség (egyetemi, főiskolai diploma)
  • igényes, magas minőségű, önálló munkavégzés
  • utazási hajlandóság (jellemzően havi 1-2 nap Bécsbe vagy Linzbe)
  • kommunikációképes német nyelvismeret (esetleg alap német + angol)
  • Elvárt gyakorlati tapasztalat:
– Java 8
– SVN/Git
  • Előnyt jelent:
– Javascript (ES5), Angular JS
– SQL
– JavaEE 7
– HTML, CSS
Sport
több funkciós tornacsarnok
( futball, kosárlabda, ... )
asztali foci
Közösségi élet
közösségi események
(síelés, céges kirándulás, ... )
egyéni programok

Küldd el az önéletrajzod!

HR Osztály

+36 1 7665 102

Szívesen válaszok a kérdéseidre !

CV